Futbolowe Podróże powracają

Nowe logo, nowy design strony, nowy zapał i chęci, a więc wracamy z blogiem. Sytuacja, która sprawiła, że strona Internetowa futbolowepodroze.pl przestała działać, skutecznie zniechęciła mnie do tworzenia. Ostatecznie jednak zwyciężyła pasja, a entuzjazm powrócił. Wracamy więc w odświeżonej wersji. Arkadiusz Brzękowski zapraszam do śledzenia.

Na blogu, tak jak dawniej, znajdziecie artykuły, wywiady dotyczące oczywiście piłki nożnej oraz relacje z podróży. Co więcej, żebyście mogli znaleźć interesujące Was treści, strona będzie miała pewną strukturę.

Kategorie główne:

  1. Dookoła Świata (Piłka światowa)
  2. Polskie Drogi (Piłka w Polsce)
  3. Strefa Oranje (Piłka w Holandii)
  4. Futbolowe Podróże (podróże na mecze)

Oprócz tego na fanpage’u na Facebooku znajdziecie regularne posty zawierające ciekawostki lub spostrzeżenia. W przyszłości być może pojawią się materiały wideo. Zobaczymy. https://www.facebook.com/futbolowepodroze

Wierzę, że każdy znajdzie tutaj coś wartościowego dla siebie. Tradycyjnie zachęcam do regularnego reagowania na dodawane treści, co zwiększy zasięg strony. Jeśli macie pytania lub sugestie dotyczące bloga to również zapraszam do kontaktu w wiadomości prywatnej.

Możesz również polubić…

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *